У грудні 2023 року разом з двома партнерами з України ми стали переможцями другої хвилі грантів проекту Culture Helps в рамках екосистеми Creative Europe від zusa x insha osvita. Розмір грантової виплати для колаборативного проекту склав EUR 37.000, 00.

Проект реалізовується з 15 грудня 2023 року до 31 липня 2024 року

НАПРЯМИ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ

Зустрічі з українськими авторами у Австрії

Книжковий клуб для українців Австрії

Дитячі та сімейні заходи

Комплектація українських бібліотек у Австрії

Усі події, представлені на цій сторінці, відбулися в рамках міжнародного австрійсько-українського проєкту “Connecting Cultures, Bridging Worlds: Unveiling Ukraine Through the Pages in Tyrol” за підтримки "Culture Helps". "Culture Helps" - це проєкт, що співфінансується Європейським Союзом у межах спеціального конкурсу пропозицій для підтримки українських переміщених осіб та українського культурного та креативного секторів. Проєкт реалізовується Інша Освіта (UA) та zusa (DE).

ПАРТНЕРИ ПРОЕКТУ

Нетворкінг партнерів грантових заявок Culture Helps на запрошення zusa x insha osvita у Вроцлаві (Польща) 14 - 17 травня 2024 року. На фото: Анна з "Фронтери", Катерина з "Книжки з дому" й Олександра з "Hnizdo.Innsbruck".

Hnizdo.Innsbruck. Український громадський центр та бібліотека у Інсбруку, Австрія

Фронтера. Літературний фестиваль та творче об`єднання у Луцьку, Україна

Книжки з дому. Проект книгарні "Сенс" та ГО "Трикутник Печерськ" у Кременчуці-Києві, Україна

РЕАЛІЗОВАНІ ЗАХОДИ

Ореста Осійчук: травень 2024

фото: Марія Міціч

9 травня та 11 травня українська письменниця, володарка відзнаки "Найкращий дебют" порталу БараБука Ореста Осійчук завітала до читачів у Інсбруку та Граці, де презентувала свій текст "Абрикосова книгарня". У Інсбруку захід відбувся за підтримки "Office.Ukraine". У Граці захід відбувся завдяки співпраці з українським культурним центром "Рідна домівка". 

Макс Кідрук: квітень 2024

фото: Олександра Терентьєва

6 квітня та 8 квітня український письменник та співзасновник видавництва "Бородатий тамарин" Макс Кідрук завітав на знайомство з читачами у Граці та Зальцбургу й представив роботу видавництва, а також перший роман трилогії "Колонія". У Граці захід відбувся завдяки співпраці з українським культурним центром "Рідна домівка". У Зальцбурзі захід відбувся за підтримки "Український Центр Зальцбург" та бібліотеки "Поле".