Події у Hnizdo.Innsbruck
ГАЙД ПОДІЙ У HNIZDO.INNSBRUCK
Дорогі друзі Hnizdo. Innsbruck! Якщо на події є примітка "гостьовий захід", це означає, що ми надали приміщення майстру чи експерту для проведення своєї події у Hnizdo. Зазвичай, такий захід є благодійним, майстри збирають на добру справу або лише на матеріали. Ми не беремо кошти з майстра чи відвідувачів за проведення подібних івентів у нашому просторі.
Якщо на події є примітка "захід від Hnizdo.Innsbruck", це означає, що ми самі організовуємо цю подію, і частина коштів буде спрямована на розвиток Hnizdo і покриття наших щоденних потреб (закупівлю нових книг, смаколиків, матеріалів).
ДОКУМЕНТАЛЬНИЙ ФІЛЬМ "БУДИНОК "СЛОВО" (2017)
Друзі, запрошуємо вас на перегляд документального фільму "Будинок Слово" (2017) режисера Тараса Томенка, присвячений одному із найбільших злочинів радянської влади – знищенню потужного мистецького руху, що виник в 20-30-х роках у Харкові.
👉🏻 13 липня о 18.00 | коворкінг-простір Das Wundervoll, Pembaurstraße 14, Innsbruck 6020
В 66-ох квартирах будинку з назвою "Слово" жили найвідоміші митці української культури – письменники, поети, художники, режисери. Навмисно зібрану в одному місці інтелігенцію протягом кількох років було репресовано, розстріляно чи перетворено у співців партії.
Країна: Україна
Рік виробництва: 2017
Хронометраж: 80 хв.
Жанр: Документальний
Режисер: Тарас Томенко
Наш захід відбувається у співпраці з коворкінг-центром "Das Wundervoll" та за підтримки Fresh Production Group.
РОДИННИЙ ПОХІД СХИЛАМИ ТИРОЛЮ
Друзі, ми підготували для вас три чудових маршрути, якими пропонуємо пройти разом із давньою подругою Hnizdo.Innsbruck Мар`яною Копосович!
Дати (на вибір): 29 червня, 30 червня, 6 липня, 7 липня
Для кого: дорослі та діти від 6 років
Складність маршруту: середня (1 км, підйом 250 м в маршруті № 1 та 150 м в маршрутах № 2 та № 3). Усі маршрути розраховані на родинні прогулянки.
Тривалість кожного маршруту: бл. 3 годин від точки до зустрічі до завершення маршруту.
Точка збору (для всіх маршрутів однакова): м. Zirl, Tirol, зупинка Zirl Gh Schwarzer Adler (можна скористатись автобусом 350 або парковкою біля зупинки). Перед походом наша менеджерка надішле точну геолокацію в особисті повідомлення.
Що потрібно мати з собою?
(бажано, але не обов`язково) Шолом (як для велосипедної їзди). Одягається лише на деяких проміжках дороги
Головний убір (кепка, хустинка)
Маленький килимок (щоб сісти на землю),
Поліетиленовий плащик ( від дощу)
Трекінгове взуття
Рюкзачок з пляшечкою води
Після завершення походу всі учасники отримають гутшайн на снек, щоб поповнити сили після прогулянки
Увага! Через погодні умови дати маршрутів можуть змінюватись, про що ми повідомимо всіх індивідуально!
МАРШРУТИ
Пізнавальна подорож скелею до печери "Kaiser Max Grotte"
30 червня, 10.15
Реєстрація закрита
6 липня, 10.15
Реєстрація закрита
Панорамна подорож до руїн фортеці "Fragenstein"
7 липня, 10.15
Реєстрація закрита
Арт-проєкт Данила Ковача "Килимкова кімната" за підтримки Office.Ukraine та Hnizdo.Innsbruck: травень-червень 2024
А ось і наші фотографії з заходу українського мистецтва та крафтярства 25 лютого від Софії, Дарії та Грегора 🎉 Більше фото за посиланням. Ви можете використовувати їх у своїй соцмережах, обов`язково відмічаючи авторів.
У нашому івенті в кооперації з Office.Ukraine взяло участь 20 митців, але найголовніше: Hnizdo.Innsbruck вдалося зібрати під час нашого заходу 950 євро, які ми вже переказали нашим партнерам — організації YOUkraine, що підтримає з цих коштів українських медиків й придбає для них тактичну медицину, а саме такі дефіцитні в Україні оклюзійні пов`язки 👌🏻
ХОЧЕТЕ ОРГАНІЗУВАТИ ВЛАСНУ ПОДІЮ?
Ми із задоволенням станемо вашими партнерами, як тільки ви розкажете нам більше про свій проект та ідею. Українці та їхні друзі в Тіролі можуть користуватись приміщенням Hnizdo.Innsbruck для своїх заходів на безоплатній основі, якщо їхня подія — благодійна чи безкоштовна. Перш, ніж заповнити коротку форму і розповісти нам про ваш проект, ось декілька правил організації подій у "Hnizdo.Innsbruck":
"Hnizdo.Innsbruck" є волонтерським проектом. Ви будете відповідальними за безпеку та чистоту у "Гнізді" під час вашого заходу. Наша команда буде поряд і допоможе вирішити технічні питання.
Ви самі відповідальні за пошук аудиторії для вашого заходу (майстер-класу, уроку, лекції). Втім, "Hnizdo.Innsbruck" разово зробить оголошення у своїх соцмережах (інстаграм, фейсбук, телеграм-канал, спільноти українців Тиролю у телеграм та фейсбук) і, за бажання, може надати вам візуал (картинку-оголошення) для поширення у ваших особистих соцмережах.
Ви можете робити оголошення про подію лише після повного узгодження заходу з "Hnizdo.Innsbruck" (дата, час, вартість, формат тощо).
Ваш контакт для усіх додаткових запитань щодо івентів: Юлія (https://t.me/JuliaWild07). Зверніть увагу на те, що наша івент-менеджерка спілкуватиметься з вами у комфортні робочі години.