Події у Hnizdo.Innsbruck

ГАЙД ПОДІЙ У HNIZDO.INNSBRUCK

Дорогі друзі Hnizdo. Innsbruck! Якщо на події є примітка "гостьовий захід", це означає, що ми надали приміщення майстру чи експерту для проведення своєї події у Hnizdo. Зазвичай, такий захід є благодійним, майстри збирають на добру справу або лише на матеріали. Ми не беремо кошти з майстра чи відвідувачів за проведення подібних івентів у нашому просторі.

Якщо на події є примітка "захід від Hnizdo.Innsbruck", це означає, що ми самі організовуємо цю подію, і частина коштів буде спрямована на розвиток Hnizdo і покриття наших щоденних потреб (закупівлю нових книг, смаколиків, матеріалів).

ЗАХОДИ ДО ДРУГИХ РОКОВИН ПОВНОМАСШТАБНОГО ВТОРГНЕННЯ РОСІЇ В УКРАЇНУ

У 2024 році українська громада в Тиролі вшановує другі роковини повномасштабного вторгнення Росії в Україну. На цьому постері зібрано усі заходи, що заплановані протягом 23-25 лютого. 

Окрім них, наші партнери з Office.Ukraine організовують низку мистецьких заходів, серед яких виставки, показ фільму та маркет українських митців. Більше подробиць за посиланням.

Будемо раді бачити вас на кожному із них!

14 грудня

ВЕЧІР НАСТІЛЬНИХ ІГОР ДЛЯ МОЛОДІ 

29 листопада

ВЕЧІР НАСТІЛЬНИХ ІГОР ДЛЯ МОЛОДІ 22 листопада

ВЕЧІР НАСТІЛЬНИХ ІГОР ДЛЯ МОЛОДІ 

15 листопада

ВЕЧІР НАСТІЛЬНИХ ІГОР ДЛЯ МОЛОДІ 

ХОЧЕТЕ ОРГАНІЗУВАТИ ВЛАСНУ ПОДІЮ?

Ми із задоволенням станемо вашими партнерами, як тільки ви розкажете нам більше про свій проект та ідею. Українці та їхні друзі в Тіролі можуть користуватись приміщенням Hnizdo.Innsbruck для своїх заходів на безоплатній основі, якщо їхня подія — благодійна чи безкоштовна. Перш, ніж заповнити коротку форму і розповісти нам про ваш проект, ось декілька правил організації подій у "Hnizdo.Innsbruck":

фото: Софія Марценюк (@erekae.ph)