ЛІТЕРАТУРНІ ПОДІЇ

Ми готуємо для вас нові події! Слідкуйте за оголошеннями на нашому сайті та у соцмережах @hnizdo.innsbruck!

Зустрічі з авторами: Андрій Любка

Запрошуємо на презентацію книги Андрія Любки «Війна з тильного боку» 📚

📌 локація: Domivka, Zirkusgasse 13 (2. Stock), 1020 Wien

💬 дата та час: неділя 2 червня, 18.00


Письменник, перекладач та волонтер Андрій Любка приїздить у Відень на зустріч із читачами. 

Це проза – про війну з тильного боку, зі спини, з тилу; про поїздки на фронт, волонтерство і щоденні виклики цивільного життя протягом двох років повномасштабної війни проти України. 

Це щоденник письменника, який раптово для себе стає волонтером і постачає джипи для української армії. Тож не дивно, що ззовні книжка виглядає як записник, кожна історія якого – свідчення невтомної підтримки українських військових і фіксація нашого сьогодення. Видання проілюстроване репортажними фотографіями автора, зробленими під час поїздок на прифронтові території.

«Війна з тильного боку» — перша книга Андрія Любки після повномасштабного вторгнення. 

🎉 вхід вільний за умови попередньої реєстрації

мова: захід відбудеться українською мовою

Наш захід відбувається у співпраці з "Пласт.Австрія" та за підтримки асоціації допомоги українським матерям та їхнім діткам "Домівка". 

Зустріч із Андрієм Любкою відбувається в рамках міжнародного австрійсько-українського проєкту “Connecting Cultures, Bridging Worlds: Unveiling Ukraine Through the Pages in Tyrol”  від фестивалю "Фронтера", проекту "Книжки з дому" та українського громадського центру "Hnizdo.Innsbruck" за підтримки "Culture Helps". "Culture Helps" - це проєкт, що співфінансується Європейським Союзом у межах спеціального конкурсу пропозицій для підтримки українських переміщених осіб та українського культурного та креативного секторів. Проєкт реалізовується Інша Освіта (UA) та zusa (DE).  

АРХІВ ПОДІЙ

Ореста Осійчук: травень 2024

фото: Марія Міціч

9 травня та 11 травня українська письменниця, володарка відзнаки "Найкращий дебют" порталу БараБука Ореста Осійчук завітала до читачів у Інсбруку та Граці, де презентувала свій текст "Абрикосова книгарня". У Інсбруку захід відбувся за підтримки "Office.Ukraine". У Граці захід відбувся завдяки співпраці з українським культурним центром "Рідна домівка". 

Зустріч із Орестою відбулась в рамках міжнародного австрійсько-українського проєкту “Connecting Cultures, Bridging Worlds: Unveiling Ukraine Through the Pages in Tyrol” за підтримки "Culture Helps". "Culture Helps" - це проєкт, що співфінансується Європейським Союзом у межах спеціального конкурсу пропозицій для підтримки українських переміщених осіб та українського культурного та креативного секторів. Проєкт реалізовується Інша Освіта (UA) та zusa (DE).

Макс Кідрук: квітень 2024

фото: Олександра Терентьєва

6 квітня та 8 квітня український письменник та співзасновник видавництва "Бородатий тамарин" Макс Кідрук завітав на знайомство з читачами у Граці та Зальцбургу й представив роботу видавництва, а також перший роман трилогії "Колонія". У Граці захід відбувся завдяки співпраці з українським культурним центром "Рідна домівка". У Зальцбурзі захід відбувся за підтримки "Український Центр Зальцбург" та бібліотеки "Поле".

Зустріч із Максом відбулась в рамках міжнародного австрійсько-українського проєкту “Connecting Cultures, Bridging Worlds: Unveiling Ukraine Through the Pages in Tyrol” за підтримки "Culture Helps". "Culture Helps" - це проєкт, що співфінансується Європейським Союзом у межах спеціального конкурсу пропозицій для підтримки українських переміщених осіб та українського культурного та креативного секторів. Проєкт реалізовується Інша Освіта (UA) та zusa (DE).

Наталія Чайковська: листопад 2023

фото: Дарія Олексишин

4 листопада українська письменниця Наталія Чайковська презентувала у Інсбруку переклад німецькою свого тексту "Порцелянова лялька". Захід модерувала Олександра Терентьєва з Hnizdo.Innsbruck. Він відбувся у співпраці з Університетом Інсбрука та видавництвом "Haymon Verlag".

Макс Кідрук: жовтень 2023

фото: Софія Марценюк

19 жовтня перший науково-фантастичний роман своєї серії "Колонія" презентував у Інсбруку відомий український письменник Макс Кідрук. А разом із ним до нас завітала і команда видавництва "Бородатий Тамарин". Захід відбувся у співпраці з літературним фестивалем "Фронтера" й за підтримки Office.Ukraine.