Наші партнери

ПАРТНЕРИ У АВСТРІЇ: КНИЖКОВИЙ КЛУБ

Наші книжкові клуби ми проводимо спільно з українськими бібліотеками у Австрії, які будуть розповсюджувати інформацію про клуби та зможуть надати охочим консультацію й читацькі щоденники. Деякі з них також проводитимуть зустрічі клубів офлайн.

"Рідна Домівка", Грац

InstagramFacebookLink

"Словограй", Клаґенфурт

InstagramFacebook

"Поле", Зальцбург

InstagramFacebook

"Unlimited Academy" by UD, Відень

InstagramFacebook

Наші партнери з Das Wohnzimmer стали єдиними стейкхолдерами у Інсбруку, які задовільнили усі наші вимоги щодо приміщення. Завдяки їм, а саме Феліксу, Максу і Джеррі, ми маємо змогу орендувати чудове приміщення біля парку Рапольді, улюбленого сімейного району, майже безкоштовно. Ці переговори зайняли в нас 2,5 місяці, але воно було варте кожної секунди очікування.

Оля Стасюк і Оксана Яворська, 2022

Простір "Барбареум" і бібліотека при церкві Святої Варвари міста Відень надихнули нас на аналогічний проект у Інсбруку, підтримали ідею і надали два транші книг (загалом більше 150-ти книг). Ми особливо вдячні Олі Стасюк та Оксані Яворській за консультації і підтримку ідеї протягом 6-ти місяців її реалізації.

Ми хочемо висловити найщирішу подяку Львівській муніципальній бібліотеці № 15, більш відомій як "Бібліотека на повітряній" та особисто пані Ользі Ящишак за передачу нам близько 200 книг як з сучасної української та іноземної літератури, так і класичних зібрань творів письменників. Принагідно ми також дякуємо Мар'яні Гасюк за знайомство з бібліотекою і корисний нетворкінг.

Родина Стасюк, 2017

Сім'я Стасюк, Володимир, Надія та їхні доньки Оля, Саша та Анна, є нашими друзями, партнерами зі справ волонтерських, і саме вони надзвичайно щедро відгукнулись на наше прохання допомогти знайти перші книги для бібліотеки. Фундація сім'ї Стасюк передала для нас близько 150 книг, серед яких чудові примірники поезії, духовної літератури і, особливо, колекція дитячих книг.

Мануфактура "My Wooden Planet" — це сімейне підприємство батьків засновниці "Гнізда", Павла та Світлани Терентьєвих, що розташоване у Боярці Київської області. "My Wooden Planet" профінансували початкові ремонтні роботи, а також організували доставку усіх книг з України до Інсбрука. Ця допомога стала ще однієї важливою (й, ймовірно, найголовнішою) цеглинкою в тому, щоб цей проект став дійсністю. 

Надія Харт і її нова експозиція, з матеріалу платформи "ТиКиїв", 20.04.2023

Ви точно бачили роботи Надії — стрункий світ чорно-білої графіки. Надія — авторка проекту постерів "Іменем твоїм", які вона присвятила дванадцяти українським митцям Розстріляного Відродження та епохи шістдесятництва. Ми приголомшені і розчулені подарунком Надії, тож тепер "Гніздо" отримало змогу повісити ці роботу на згадку про буремні українські часи!

Команда перевізників Україна-Інсбрук 

Щомісяця ми маємо потребу відправити 1-2 посилки з України (переважно це книги та декор для "Гнізда") і ми раді знайти партнерів, що погодилися допомогти нам із цим завданням. Ми щиро рекомендуємо Миколу та його команду водіїв, які оперативно виконають для вас приватні вантажні і пасажирські перевезення. Усю інформацію лишаємо на нашій сторінці "Маркетплейс".

Видавнивництво "Дух і літера" подарувало нам кілька десятків примірників чудової філософської, духовної і релігійної літератури, мемуарів та есеїв українських і світових публічних інтелектуалів, частиною яких ми поділились із бібліотекою Open Space Barbareum у Відні!

НАШІ СПОНСОРИ ТА ДРУЗІ

фото: Софія Марценюк (@erekae.ph)

Ми хочемо не забути усіх, хто допоміг нам книгами з власної бібліотеки чи донатом на розвиток осередку "Гніздо"!

Аліна Вострікова (Відень), Іван Федак (Відень), Ольга Петришак (Відень), Ігор Петришак (Прага), Анастасія Євтушенко (Київ), Олена Врублевська (Хмельницький), Діана Дринь (Київ) , Вікторія Теліга (Відень/Свалява), Валерія Іванова (Відень), Олександра Коваленко (Київ), Ольга Стасюк (Вінниця/Відень), Христина Олексишин (Інсбрук), Дарія Олексишин (Інсбрук), Надія Харт (Київ), Іра Курханська (Інсбрук), Каміла Трухільйо-Маріотто (Кіто/Інсбрук), Крістіан Швадерер (Інсбрук), Грегор Хандріч (Інсбрук), Маріна Бівальд (Київ/Інсбрук), Алекс Бівальд (Інсбрук), члени фб-групи Innsbruck verschenkt!, Яна Корсунська (Інсбрук), Катерина Анішкевич (Київ/Інсбрук), Марина Подзигун (Відень)...

ЯК ДОПОМОГТИ "ГНІЗДУ"?

Надсилайте нам книги з власної бібліотеки або розповсюджуйте наш плакат серед своїх друзів

Надішліть невеликий донат, аби ми змогли привезти до Інсбрука ще більше українських книг

Donations in UAH / Jar Monobank

https://send.monobank.ua/jar/96YjfhK9cG

Donations in EUR / Jar Monobank

https://send.monobank.ua/jar/ADffmDLb8e 

Donations in EUR

Das Nest - Verein zur Solidarität und Integration 

IBAN: AT36 2050 3033 0302 1962

BIC: SPIHAT22XXX

Reference: donation