Літературний Ф'южн: книжковий клуб

Навесні 2024 року Hnizdo.Innsbruck у партнерстві з ГО "Трикутник Печерськ" й проєктом "Книжки з дому" запускає перший українсько-австрійський книжковий клуб, до якого можуть долучитись усі охочі читачі у Австрії (й не тільки!).

Щомісяця ми будемо читати разом одну книгу, яку потім обговоримо на спільному книжковому клубі (до нього можна буде доєднатись онлайн та офлайн).

Аби стати учасником клубу, достатньо заповнити форму, натиснувши на кнопку нижче! Якщо ви реєструвались на перше засідання клубу, реєструватись вдруге не потрібно 🙂

ПАРТНЕРИ У АВСТРІЇ

Наші клуби ми проводимо спільно з українськими бібліотеками у Австрії, які будуть розповсюджувати інформацію про клуби та зможуть надати охочим консультацію й читацькі щоденники. Деякі з них також проводитимуть зустрічі клубів офлайн (які саме, ми повідомимо учасникам клубу додатково).

"Рідна Домівка", Грац

InstagramFacebookLink

"Словограй", Клаґенфурт

InstagramFacebook

"Поле", Зальцбург

InstagramFacebook

"Unlimited Academy" by UD, Відень

InstagramFacebook

Хто модерує клуб?

Модераторкою нашого клубу буде Анастасія Євдокимова, головна редакторка медіа про культуру "Сенсор", співавторка проєкту "Наразі без назви", модераторка книжкового клубу книгарні "Сенс".

Наша модераторка Анастасія Євдокимова. Фото: Данило Павлов

фото: Софія Марценюк (@erekae.ph)

Що отримують учасники?

Після заповнення форми для участі, на свою електронну пошту ви отримаєте:

Подання заявки ні до чого вас не зобов'язує. Якщо ви передумаєте брати участь чи долучатись клубу, ми трохи засумуємо, однак відпустимо вас у ваші справи й життя й будемо чекати назад!

Якщо ви не встигнете прочитати книгу, все одно долучайтесь до клубу!

Якщо ви реєструвались на перше засідання клубу, реєструватись вдруге не потрібно 🙂

ФОТО-ЗВІТ З КЛУБУ № 1 | 9 КВІТНЯ

До нашого клубу долучилися більше 30 учасників! Два клуби у Інсбруку та Відні зустрілися наживо й мали можливість обговорювати книгу "Фелікс Австрія" Софії Андрухович за чашкою чаю та шматочком печива!

РОЗКЛАД КЛУБІВ

Наша модераторка підібрала для нашого клубу книги, що або пов'язані із австрійсько-українськими відносинами, або присвячені дослідженню досвідів життя за кордоном. Сподіваємось разом прожити досвіди цих книг із нашими читачами!

"Фелікс Австрія", Софія Андрухович

- засідання клубу відбулось 9 квітня -

"Драбина", Євгенія Кузнєцова

6 травня, 20.30 (EET) / 19.30 (CET)

"Тридцятий рік", Інґеборґ Бахман

3 червня, 20.30 (EET) / 19.30 (CET)

"Забуття", Таня Малярчук

1 липня, 20.30 (EET) / 19.30 (CET)

"Життя бажань", Томас Главінич

29 липня, 20.30 (EET) / 19.30 (CET)

ПИТАННЯ, ЩО ЧАСТО СТАВЛЯТЬ

Я зареєструвався/лася на клуб, але не хочу/не можу більше брати участь. Які мої дії?

Нам прикро, що ви більше не маєте змоги брати участь у нашому клубі. Ви можете пропустити будь-яку кількість клубів або перестати брати в ньому участь і зовсім не долучатись. Нікого не потрібно про це повідомляти. Все гаразд, і до наступних зустрічей!

Чи маю я сплачувати щось за участь у клубі?

Ні, участь повністю безкоштовна.

Я не встиг/ла прочитати книгу. Чи можу я прийти на клуб?

Звичайно! Ми заохочуємо вас доєднатись до засідання клубу навіть якщо ви не встигли прочитати книгу або вона вам не сподобалась й ви її "закинули".

Я живу не в Австрії. Я можу доєднатись до клубу? Я можу порекомендувати клуб своїм друзям?

Звичайно! У клубі можуть брати участь українці з будь-якого куточку світу. Якщо ваші друзі хочуть доєднатись до клубу, просто надішліть їм посилання на реєстрацію.

Я мушу пропустити трансляцію клубу. Чи отримаю я запис?

Так, якщо ви зареєструвались на клуб, ви отримаєте запис протягом тижня після дати проведення клубу на свой електронну адресу.

Як користуватись електронним щоденником?

Ви можете писати у ньому на електронних носіях або роздрукувати фізичний примірник. Деякі бібліотеки Австрії також мають вже роздруковані примірники у наявності. Список партнерів шукайте вище на цій сторінці.

Якою мовою проводиться клуб?

Клуб проводиться українською мовою.

З якого віку рекомендується участь в клубі?

Ми рекомендуємо участь в клубі для читачів-підлітків й старших. 

Я отримав/ла від вас електронну версію книги. Я можу надіслати її знайомим для прочитання?

Кожна електронна версія книги була придбана у відповідного видавництва. Кожна електронна версія технічно унікальна. Ми не заохочуємо пересилання електронних примірників книги. Виконуючи ці дії, ви порушуєте законодавство України про авторські права.

Якщо ви реєструвались на перше засідання клубу, реєструватись вдруге не потрібно 🙂

Книжковий клуб відбувається в рамках міжнародного австрійсько-українського проєкту “Connecting Cultures, Bridging Worlds: Unveiling Ukraine Through the Pages in Tyrol” за підтримки "Culture Helps". "Culture Helps" - це проєкт, що співфінансується Європейським Союзом у межах спеціального конкурсу пропозицій для підтримки українських переміщених осіб та українського культурного та креативного секторів. Проєкт реалізовується Інша Освіта (UA) та zusa (DE).

Партнери, що імплементують проєкт: